Team LINEA ROSSA Malta da düzenlenen Rolex Middle Sea Race’e katılmak üzere Seferihisar Teos Marina’dan yola çıkıyor.
16737
post-template-default,single,single-post,postid-16737,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Team LINEA ROSSA Malta da düzenlenen Rolex Middle Sea Race’e katılmak üzere Seferihisar Teos Marina’dan yola çıkıyor.

Team Linea Rossa Malta da her sene düzenlenen Rolex Middle Sea Race’e katılmak üzere Seferihisar Teos Marina’dan yola çıkıyor.
Royal Malta Yacht Club tarafından Rolex ana sponsorluğunda düzenlenen Akdeniz’in en popüler offshore yarışı olan Rolex Middle Sea Race dünyanın her tarafından iddialı tekne ve sporcuların katıldığı zorlu bir yarış.

Bu yıl 40.sı düzenlenmesi nedeniyle ayrı bir öneme sahip olan yarışa 120 ‘nin üzerinde tekne ve 1200 sporcunun katılması bekleniyor.
Ekibimiz Team Linea Rossa bu zorlu yarışta hem IRC 5 kategorisinde hem de iki kişilik ekiplerden oluşan teknelerin ayrıca değerlendirildiği Double Handed kategorisinde yarışacak.
19 Ekim 2019 Cumartesi günü öğlen saatlerinde Malta Valletta’da Grand Harbour içinden verilecek startla başlayacak olan yarış yaklaşık 600 millik bir rotaya sahip.
Onur Tok ve Tuğrul Elbirler’den oluşan Team Linea Rossa bu yıl ilk kez iki kişilik sınıfta yer alarak offshore yarışçılık deneyimlerini arttıracaklar.

LINEA ROSSA Team 2024 Paris olimpiyatlarında ilk defa düzenlenecek offshore yelken yarışlarında Türkiye’yi Temsil etmeyi hedefliyor