Bodrum Kış Trofesi’nde 3 Yarış…
16836
post-template-default,single,single-post,postid-16836,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Bodrum Kış Trofesi’nde 3 Yarış…

Bodrum Kış Trofesi’nde 3 Yarış…

Schüco Ana Sponsorlugunda ve Milta Marina işbirliğiyle Bayk tarafından düzenlenen Kış Trofesi 1. Ayak yarışlarında ekibimiz offshore rotada yapılan ilk yarışını başarıyla tamamladı.Toplam 35 teknenin start aldığı günün tek yarışında ortalama 12-15 knot rüzgarla yaklaşık 16 millik offshore yarış yapıldı.Finiş hattını ikinci sırada kesen ekibimiz Team Linea Rossa aldığı bu sonuçla iyi bir derece bekliyor.

Pazar günü yapılan orsa-pupa rotalı offset şamandıralı iki yarışla planlanan tüm yarışlar yapılmış oldu. Ögleden sonra hızı 20 knotlara çıkan rüzgarla birlikte heyecan dozu artan yarışta rakipler arasında sıralama sık sık değişti.
Rating puanları ve IRC grupları belli olmadığı için kesin sonuçların belli olmadığı Bodrum yarışlarında 2. Ayak yarışları 8-9 Şubat tarihlerinde yapılacak.